• Informácie k prijatiu dieťaťa

• Deti sa do materskej školy prijímajú pre nasledujúci školský rok na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu v čase od 1. mája do 31. mája

Riaditeľka materskej školy po dohode so zriaďovateľom určila konkrétny termín zápisu pre nasledujúci školský rok 2022/2023 od 02.mája do 13.mája..

Spôsob podávania žiadostí::

• elektronicky na webovej stránke www.msruzovastupava.sk  ( elektronická prihláška bude spustená od 02.05.2022 do 06.05.2022 )odoslanú prihlášku je potrebné vytlačiť, podpísať obidvomi zákonnými zástupcami dieťaťa , potvrdiť pediatrom a originál vhodiť do schránky MŠ alebo priniesť osobne riaditeľke MŠ,
        • osobne (  09. mája a 10.mája v čase od 10,30 h. do 13.00 h ),
        • e-mailom riaditelka@msruzovastupava.sk ( doručenie Vašej žiadosti Vám emailom spätne potvrdíme),
        • poštou alebo kuriérom na adresu materskej školy,
        • elektronickým dokumentom, ktorý je autorizovaný kvalifikovaným elektronickým podpisom.

Žiadosť musí byť podpísaná obidvomi zákonnými zástupcami. Súčasťou žiadosti je potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa aj údaj o povinnom očkovaní dieťaťa.

Zákonní zástupcovia sa môžu dohodnúť, že žiadosť podpisuje iba jeden zákonný zástupca a rozhodnutie sa doručí iba jednému zákonnému zástupcovi, ak písomné vyhlásenie o tejto skutočnosti doručia/predložia riaditeľke školy.

Pisomne_vyhlasenie_na_podpis_jedneho_ZZ_na_ziadost.pdf

Rozhodnutia o prijatí alebo o neprijatí dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do materskej školy sa doručujú obom zákonným zástupcom dieťaťa. Ak sa tak dohodnú zákonní zástupcovia, rozhodnutie možno doručiť len jednému z nich. Túto vzájomnú dohodu deklarujú zákonní zástupcovia písomným vyhlásením podľa § 144a ods. 4 školského zákona, ktoré doručia riaditeľke materskej školy.

Pisomne_vyhlasenie_na_podpisovanie_a_dorucovanie_ZZ.pdf

Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ je v sekcií Tlačivá.

• Tlačivá