• STAVEBNÉ PRÁCE V AREÁLI MATERSKEJ ŠKOLY

• Vážení rodičia a návštevníci areálu materskej školy,

od 06.03.2023 (pondelok)

sa začínajú stavebné práce v materskej škole – realizácia stavby novej budovy na rozšírenie kapacity materskej školy.

Po dohode so zriaďovateľom a zhotoviteľom stavby budú stavebné práce prebiehať počas riadnej prevádzky materskej školy.

V záujme zachovania bezpečnosti a ochrany zdravia detí, zamestnancov bude nevyhnutné prijať mimoriadne organizačné a bezpečnostné opatrenia v materskej škole.

Od pondelka 06.03.2023 bude pre účely stavebných prác uzavretá brána a hlavný vchod do pavilónu B pre deti z triedy Zajkovia a Sovičky.

Zároveň upozorňujeme na zvýšenú hlučnosť v súvislosti s prebiehajúcimi stavebnými prácami v priestoroch materskej školy, na zvýšený pohyb stavebnej techniky v areáli materskej školy a obmedzený pohyb v areáli materskej školy.

Žiadame vás o zvýšenie pozornosti, dodržiavanie bezpečnostných opatrení a rešpektovanie  pokynov s obmedzeným pohybom. Obmedzený pohyb je do odvolania!

Ďakujeme za pochopenie a súčinnosť.