• VÍTAME VÁS V NOVOM ŠKOLSKOM ROKU 2023/2024

• Prevádzka Materskej školy, Ružová 7, Stupava začína 04. septembra 2023 od 6.30 hod. do 17.00 hod.

Deti  treba priviesť do 8.00 hod.

Zberná trieda LIENKY je otvorená od 6.30 hod. do 7.00 hod. Od 7.00 hod. budú otvorené všetky triedy.

Deti, ktoré nemôžu nastúpiť, rodičia odhlásia e-mailom riaditelka@msruzovastupava.sk, alebo telefonicky  02/659 345 58, najneskôr do 8.00 hod. daného dňa.

Zoznamy tried budú zverejnené v pondelok 04.09.2023 na nástenke v hlavnej budove.

Všetky dôležité informácie Vám budú poskytnuté dňa 12. septembra 2023 o 17.00 hod. na prvej schôdzke rodičovského združenia v jedálni MŠ a následne v jednotlivých triedach.

Vaša účasť vzhľadom k množstvu informácií je nutná.

Prajeme úspešný nástup do nového školského roka a tešíme sa na Vás.

Kolektív zamestnancov MŠ Ružová.

Návod na vytvorenie rodičovského konta EduPage:

POSTUP CEZ MOBILNÝ TELEFÓN:

1. Stiahnete si aplikáciu EDUPAGE
            2. Po  otvorení  aplikácie Vás systém  vyzve, aby ste zadali mailovú adresu. Zadáte tú adresu, ktorú ste nahlásili pri zápise detí do MŠ a do nej vám prídu Vaše vytvorené prístupové údaje, vďaka ktorým sa dostanete do vášho rodičovského konta.
            3. Prihláste sa

POSTUP CEZ POČÍTAČ:

1.  Do prehliadača zadáte Edupage našej školy (alebo kliknite na tento link) - http://www.msruzovastupava.sk/
            2. Kliknite na tlačidlo Prihlásenie (vpravo hore)
            3. Prihlasovacím menom do rodičovského konta je emailová adresa, ktorú ste poskytli škole. Na túto adresu vám prišlo heslo. Tieto údaje sem doplňte a stlačte tlačidlo – prihlásiť sa.

Toto konto bude musieť mať vytvorené každé dieťa navštevujúce MŠ.

Pokiaľ by ste mali problém s prihlásením, radi Vám pomôžeme.