• PRÍSPEVOK NA ČIASTOČNÚ ÚHRADU

• Riaditeľstvo materskej školy informuje zákonných zástupcov detí, že na základe VZN č. 3/2023, ktorým sa určuje výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Stupava je od 01.01.2024 určená suma 50,00 € mesačne na jedno dieťa.

• ŽIADOSŤ

• Vážení rodičia!

Rodičia, ktorí si plánujete nechať deti doma dňa 22. 12. 2023 (piatok pred vianočným prerušením prevádzky MŠ), prosím odhláste  čo najskôr na tento deň svoje deti zo stravy. V tento deň má veľa základných a stredných škôl riaditeľské voľno.

Máme negatívne skúsenosti, že rodičia odhlasujú deti až v deň neprítomnosti, kedy sú potraviny na varenie už zakúpené podľa počtu detí prítomných deň vopred. Dochádza tak k plytvaniu potravín a finančných prostriedkov.

Ďakujem za súčinnosť.

Monika Snopková