• Prerušená prevádzka MŠ

• Vážení rodičia!

Riaditeľka MŠ oznamuje, že so súhlasom zriaďovateľa bude prevádzka MŠ prerušená v termíne od 23.12 2022 do 05.01.2023 vrátane.

Prevádzka MŠ bude obnovená 09.01.2023.

• ŠARKANIÁDA

• Dnes 3.11.2022 sa v našej škôlke opäť konala Šarkaniáda.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Šarkaniáda je obľúbená jesenná aktivita v našej materskej škole. Deti si pod vedením pani učiteliek zhotovili veselých  pestrofarebných šarkanov. Pre deti boli pripravené súťažné disciplíny.  Školský dvor bol plný šarkanov a usmiatych detí, ktoré veselo šantili a spoločne sa tešili z pekného jesenného dňa. Červené líčka, žiariace očká a spokojné úsmevy detí svedčili o tom, že sa Šarkaniáda aj tento rok vydarila. Na záver Šarkaniády si deti pochutili na upečených zemiakoch z pahreby.

• Školné

• Vážení rodičia,

prosím Vás o včasné zaplatenie ,, školného" na mesiace november a december.

Školné je potrebné uhradiť do 10 dňa v mesiaci november.