• Dôležitý oznam!

• Vážení rodičia,

vzhľadom na mimoriadnu situáciu a na odporúčanie krízového štábu Stupava udeľujem na pondelok 16.9.2024 riaditeľské voľno z dôvodu ochrany zdravia a bezpečnosti detí a zamestnancov.  O ďalších dňoch Vás budem informovať.

Ďakujem za pochopenie.

Monika Snopková, riaditeľka školy

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na plenárnu schôdzu Rodičovského združenia, ktorá sa uskutoční dňa 12.09.2024 o 17.00 h. v jedálni materskej školy. Po skončení pokračujú triedne rodičovské združenia.

Tešíme sa na Vašu účasť.

• DOPLŇUJÚCE VOĽBY DO RADY ŠKOLY

• OZNÁMENIE O  KONANÍ DOPLŇUJÚCICH VOĽBÁCH

Riaditeľka Materskej školy, Ružová 7 v Stupave oznamuje rodičom,

že doplňujúce voľby 1 zástupcu do Rady školy pri Materskej škole, Ružová 7, Stupava

sa uskutočnia nasledovne:

1. kolo:  11.09.2024 v triede Lienok, Motýlikov, Ježkov, Zajkov, Sovičiek,  Včielok, Mravčekov MŠ od 6,30 h do 08,30 h.

V prípade, že sa v tomto termíne nezíde nadpolovičná väčšina oprávnených voličov, bude sa konať 2. kolo volieb.

2. kolo:  11.09.2024 v triede Lienok, Motýlikov, Ježkov, Zajkov, Sovičiek, Včielok, Mravčekov MŠ od 15,00 h do 17,00 h priebežne

Volebné lístky obsahujú mená všetkých prihlásených kandidátov zo všetkých dvoch budov MŠ ( pavilón A, pavilón B a C).

Volič( 1 za jednu rodinu ), zakrúžkuje mená 2 kandidátov. Pri rovnosti hlasov sa o členstve v rade školy rozhodne žrebovaním.

Na priebeh volieb dohliada volebná komisia.

Riaditeľka Materskej školy, Ružová 7 v Stupave,

vyzýva rodičov/zákonných zástupcov detí,

k podávaniu návrhov kandidátov za zástupcu rodičov do Rady školy pri Materskej škole, Ružová 7, Stupava.

Prihlásiť sa môžu rodičia sami a to v termíne do 10.09.2024 (utorok) do  12,00hod. riaditeľke prostredníctvom e-mailu: riaditelka@msruzovastupava.sk

Do predmetu uveďte:,, Doplňujúce voľby do RŠ 2024“

Do správy napíšte:

1. Meno a priezvisko
            2. E-mailový kontakt
            3. Telef. kontakt
            4. Súhlas, že s nomináciou súhlasíte

Doplňujúce voľby 1 zástupcu rodičov do Rady školy sa uskutočnia vo všetkých dvoch budovách MŠ ( pavilón A, pavilón B a C):

dňa 11.09.2024 (streda).

prvé kolo

1. od 6,30 hod. do 08,30 hod. -prvé kolo

2. od 15,00 hod. do 17,00h. -druhé kolo

Pri nedostatočnom počte voličov (nadpolovičná väčšina oprávnených voličov), sa uskutoční tajná voľba v druhom kole.